פנלים סולאריים

מערכת סולארית ביתית

עצמאות אנרגטית תוך 30 יום

קרן שמש - אנרגיה סולארית

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית מרכזית

תיקון מערכות סולאריות

גגות סולאריים
אנרגיה סולארית
סולארייז - אנרגיה סולארית

מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות (SHS – Solar Home Systems),  הן מערכות תאים סולאריים (פוטו-וולטאיות) עצמאיות המציעות מצב חסכוני של אספקת כוח נלווה לתאורה ולמכשירים למשקי בית מחוץ לרשת.

מערכות סולאריות ביתיות ניתנות לשימוש בכדי לענות על הביקוש לאנרגיית החשמל על מנת למלא צרכים חשמליים בסיסיים של משק הבית.

איך זה עובד?

השפעת המערכות הסולאריות ברחבי העולם

כדי להבטיח את איכות מערכת הסולארית הביתית ואת תפקודה הנכון, ולהבטיח את שביעות רצון הלקוחות, חשוב כי מרכיבי המערכת, והמערכת כולה תעמוד בדרישות מסוימות.

 

ה- GIZ הכין פרסום המעניק סקירה של פעילויות תקינה שונות ותקנים קיימים הרלוונטיים למערכות חשמל סולריות (SHS) ומערכות אספקת חשמל לבריאות כפרית (RHS), הנקראות "תקנים טכניים למערכות חשמל סולאריות ביתיות".

פנלים סולאריים
אנרגיה סולארית
גגות סולאריים
סולארייז - אנרגיה סולארית

שלב התכנון ועד הרמת המתג

לפני התקנת מערכת סולארית ביתית, יש לחשב את גודלה בהתאם להנחות שונות, כגון מדידת קרינה סולארית, בידוד סולרי ודרישת הספק. על תהליך ההתקנה, מערכת סולארית ביתית חייבת להיות מותקנת על ידי טכנאי מיומן שיודע איך לטפל בחלקים השונים שלה.

רגולציה

מערכות הבית הסולארי (SHS) הן עצמאיות מערכות פוטו-וולטאיות (PV) המציעות מצב חסכוני של אספקת כוח נלווה לתאורה ולמכשירים למשקי בית מחוץ לרשת. באזורים כפריים, שאינם מחוברים פורטל: רשת, SHS ניתן להשתמש כדי לענות על הביקוש אנרגיה של משק הבית הממלאים צרכים חשמליים בסיסיים. בעולם, SHS מספק כוח למאות אלפי משקי בית במיקומים מרוחקים בהם לא ניתן לחשמל על ידי הרשת.

פנל סולארי

לוח סולארי

לוחות סולאריים

גג סולארי

לקבלת הצעת מחיר משתלמת,
השאירו פרטים

החזון שלנו

אנרגיה סולארית היא אנרגיה, שמקורה בקרינת השמש. זוהי אנרגיה חלופית ומתחדשת. מתקני אנרגיה סולארית ממירים את הקרינה האלקטרומגנטית שמגיעה מהשמש לאנרגיה תרמית או לחשמל. עקב ההספק הגבוה של קרינת השמש על פני כדור הארץ יש לשיטה זו פוטנציאל להפוך למרכיב משמעותי בשוק האנרגיה העולמי.